Продукция CHOICE ( УКРАИНА)
Главная / Продукция CHOICE ( УКРАИНА)
Описание категории
Фитокомплексы торговой марки «Чойс» выпускаются украинской компанией «CHOICE» («ЧОЙС», с англ. — выбор), которая была основана в 2004 году. За 16 лет работы компания стала признанным лидером по производству лечебно-профилактических фитокомплексов и продуктов здорового питания. Кроме того, несколько лет назад мы наладили производство натуральной косметики, а в ближайшем будущем планируется выпуск товаров из натурального сырья для ухода за домом.
Стартовала как киевская компания, спустя несколько лет вышли на национальный уровень, и на сегодняшний день имеем уже около 150 официальных представительств в Украине. С 2004 года товарооборот компании вырос в 65 раз, а количество клиентов достигло 40 тысяч человек в разных точках мира, включая страны СНГ, Восточной Европы, Израиль и США.

Компания «CHOICE» была удостоена звания «Передовик экономики Украины - 2012» и других наград, и это повод для гордости, но все же главное для нас — признание клиентами высокого качества и эффективности наших продуктов.

 
Сортировать по: наименованию (возр/убыв), цене (возр/убыв)
1  2  3  4  5  6  ...   17  след >>  |  показать все
Цена 1 891 грн.
 Сьогодні, на жаль, усе частіше спостерігаються у людей нетипові ознаки стресу. Але наша нервова система реагує абсолютно на все. Навіть незначне збудження від неприємного повідомлення або тривожної новини може викликати суттєвий збій в організмі.
Healthy box "базовий"
Подробнее
Цена 2 068 грн.
 Гормони — це біологічно активні речовини, що виробляються в організмі людини. Завдяки гормонам людський організм функціонує як єдине ціле, а органи взаємодіють злагоджено.
Гормони виробляються в мінімальних кількостях, але вони викликають зміни метаболізму. Саме гормони впливають на роботу внутрішніх органів, визначають стан судин, структуру шкіри, здоров'я волосся.⠀
У жінок гормон естроген регулює менструальний цикл, бере участь у процесах формування тканин кісток, а прогестерон відповідає за здатність жінки до запліднення. Гормональний збій впливає на фізичне та психічне здоров'я жінки.
Страждають від гормональних порушень і чоловіки. Нестача або надлишок гормонів призводить до проблем з ерекцією, знижує лібідо, може стати причиною невмотивованої дратівливості та збільшення ваги.
Healthy box "при гормональному дисбалансі"
Подробнее
Цена 2 227 грн.
 Щитоподібна залоза — головний "режисер" ендокринного й енергетичного обміну. Відповідає за роботу серцево-судинної, нервової та імунної систем, фізичний і розумовий розвиток людини.
Healthy box "При зниженій функції щитоподібної залози"
Подробнее
Цена 2 521 грн.
 У Вас періодично виникають біль у животі, печія, іноді може турбувати нудота чи важкість у шлунку? Все це є симптомами порушень роботи кишечника, і вони можуть значно знизити якість вашого життя. Стресові ситуації, неправильне харчування або виснажливі дієти, шкідливі звички і малорухливий спосіб життя залишають свій слід на роботі кожного органу шлунково-кишкового тракту.
Healthy box "при порушеннях роботи ШКТ"
Подробнее
Цена 156 грн.
* Чинить протипаразитарну дію
* Має протигрибкові та протимікробні властивості
* Нормалізує роботу печінки, жовчного міхура та жовчовивідних протоків
* Активізує перистальтику кишечника

 

Антипаразит, 30 капсул
Подробнее
1  2  3  4  5  6  ...   17  след >>  |  показать все
Сортировать по: наименованию (возр/убыв), цене (возр/убыв)
Каталог